w

Panowie o tych imionach są najwierniejszymi partnerami. Kiedy się zakochają, z pewnością nie zdradzą!

Wiele osób zastanawia się czy istnieje coś takiego jak najbiedniejszy męskie imiona.

Z pozoru wydawać by się to mogło trochę śmieszne jednak jak się może okazać posiadacze niektórych imion naprawdę odznaczają się znacznie większą wiernością od innych. Powinniśmy jednak pamiętać że imię nie wpływa bezpośrednio na to czy partner jest wierny. No to ma bowiem także wpływ charakter oraz podejście do życia a niekiedy również i towarzystwo mężczyzny.

imiona

Te imiona niosą jednak ze sobą pewien przekaz.

1. Witold
Jest doskonałym mężem i ojcem. Całym sercem kocha swoją rodzinę i nie chce zdradzić swojej partnerki.

2. Kacper
Każdy mężczyzna o tym imieniu jest bardzo wiernym człowiekiem, na którym panie mogą w pełni polegać. Jest wierny a jego moralność nie pozwala na flirtowanie z innymi kobietami.

3. Damian
Damian to jednocześnie wierny, ale i także zazdrosny mężczyzna. Lojalność jest jego najważniejszą cechą, jednak czasami może być podejrzliwy wobec swojej partnerki.

4. Jacek
Prawie każdy mężczyzna o tym imieniu ma w swoim życiu wiele przygód. Wszystko jednak zmienia się kiedy spotyka tą jedyną, bowiem staje się wtedy wiernym i oddanym partnerem.

imiona2

5. Janek
Jan to stabilna i pewna siebie osoba, która ceni sobie tradycję, więc monogamia nie jest czymś dla niego. Dlatego też zawsze będzie całkowicie oddany i wierny jednej partnerce.

6. Łukasz
Każdy mężczyzna o tym imieniu jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Ma naprawdę wiele szacunku dla zasad, dlatego też nie zdradzi swojej partnerki.

7. Maciek
Panowie o tym imieniu mają dość niestabilne nastroje, jednak panie mogą być pewne ich nienagannej moralności. Nie tolerują oni bowiem zdrady i głośno je potępiają.

8. Tomasz
Tomasz w pełni bierze odpowiedzialność za to co mówi i robi. Jeśli przysięga więc wierność, tak właśnie będzie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik