w

Para zgłosiła policji zaginięcie syna. Ciało 5-latka znaleziono owinięte w folię.

Funkcjonariusze w Crystal Lake Illinois dokonali makabrycznego odkrycia odnaleźli zwłoki 5 latka zakopane w ziemię, które owinięte były w foliowy worek.

Wcześniej rodzice dziecka zgłosili jego zaginięcie, jednak niedawno usłyszeli zarzuty zabójstwa chłopca. Pięcioletni Freund Junior zaginął kilka tygodni temu. O jego zaginięciu poinformował ojciec chłopca który zadzwonił na numer alarmowy twierdząc że rankiem pięciolatka nie było w domu. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania natomiast A rodzice zaginionego wystąpili telewizji gdzie błagali chłopca o powrót do domu. Policja podejrzewała zabójstwo.

chlopiec

Gdy psy tropiące złapały ślad pod jego rodzinnym domem, oznaczało to na pięciolatek nigdzie nie poszedł. Funkcjonariusze od samego początku nie do końca wierzyli rodzicom, bowiem od lat rodziną tą interesowała się opieka społeczna. Ostatecznie policja odnalazła ciało chłopca kilkadziesiąt km od domu. Było ono zakopane pod ziemią i owinięte worek foliowy. Para usłyszała zarzut zabójstwa pierwszego stopnia, dodatkowo odpowiedzą za przemoc domową. Obecnie ojciec matki zamordowanego chłopca zapewnia że kobieta jest złym stanie psychicznym i nie przyczyniła się do śmierci syna. Drugie dziecko pary trafiło natomiast do rodziny zastępczej.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik