w

Pastor przerywa ślub i prosi Pannę Młodą by się odsunęła. Wtedy Pan Młody klęka przed jej siostrą!

Ashley Schaus od zawsze była bardzo blisko ze swoją młodszą siostrą Hannah. Dziewczyna cierpi na zespół Downa oraz cukrzycę, co sprawia, że ich więź jest znacznie silniejsza. Dla kobiety nigdy nie ulegało wątpliwości, że ona oraz jej siostra tworzą nierozłączną parę.

Tyczyło się to także momentu, w którym Ashley miała wyjść za swojego narzeczonego Williama Seatona. Jak się okazało, mężczyzna bardzo cieszył się z faktu, że pod jego opiekę trafi także jego szwagierka. Dziewczyna nie jest bowiem w stanie zadbać o siebie sama i tak będzie do końca jej życia.

slub1

Kiedy William oświadczał się Ashley, był przekonany, że musi zrobić to dwa razy. Najpierw oświadczył się swojej ukochanej, a drugi raz jej młodszej siostrze. Mężczyzna uklęknął przed Hannah i zapytał jej, czy zostanie jej najlepszą przyjaciółką.

slub2

Kiedy przyszedł dzień ślubu, para oczywiście uwzględniła w nim również Hannah. Młodsza siostra panny młodej była nawet ubrana w białą suknię i uczestniczyła w pierwszym tańcu ze swoim nowym bratem. Całość możemy obejrzeć na filmiku, nagranym przez bliskich pary młodej.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik