w

Pediatra przez wiele lat wykorzystywał nieletnich pacjentów. Najmłodsza ofiara miała 2 tygodnie.

Pediatra z Pensylwani, który przyznał się do molestowania wielu dzieci został niedawno skazany na dożywocie. Wszystko zaczęło się, gdy 18, obecnie dorosłych kobiet zwierzyło się z tego, co robił im mężczyzna, gdy były nieletnie.

Wiele z nich określało go mianem potwora. Dr. Johnnie Barto ma 71 lat, jednak mimo to został skazany na dożywocie. Gdy cała prawda o nim wyszła na jaw, wywołało to ogromną lawinę oskarżeń. Jedna z ofiar wyznała, że kiedy miała zaledwie 8 lat, została po raz pierwszy wykorzystana przez lekarze. Zeznania reszty ofiar są równie przerażające.

pediatra

Dokładnie pamiętają to, co spotkało ich kilkanaście lat temu. Podczas rozprawy ofiary opowiadały o wszystkim, co robił im lekarz, jednak ten zdawał się nieporuszony i nic nie mówił. Przyznał się do tego, że molestował swoim nieletnich pacjentów i dwójkę krewnych. Atakował zarówno dziewczynki jak i chłopców, a najmłodsza z ofiar miała wtedy 2 tygodnie. Na szczęście, Johnnie został już skazany i nie będzie krzywdził więcej dzieci.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik