w

Piękna dziewczyna poddała się licznym operacjom plastycznym. Dzisiaj ludzie się z niej naśmiewają.

Ostatnio w Internecie pojawia się coraz więcej wpisów dotyczących tego, by akceptować samego siebie. Niektórzy mogą zastanawiać się jednak, co mają zrobić, jeśli nie umieją zaakceptować swojego wyglądu.

Oczywiście można z tym walczyć na różne sposoby. Najpopularniejszym jest jednak chirurgia plastyczna, która niekiedy może zdziałać cuda. Czasami jednak potrafi pochłonąć do tego stopnia, że nie jesteśmy w stanie odpuścić.

operacje1

Podobnie było w przypadku 22-letniej studentki Andrei Ivanovej z Bułgarii. Dziewczyna w ciągu ostatnich kilku miesięcy poddała się licznym zabiegom, które miały na celu upodobnić ją do lalki Barbie. By osiągnąć upragniony cel, 22-latka powiększyła sobie usta i biust.

operacje2

Studentka chciała, by stawały się one coraz większe, w rezultacie czego wygląd jej twarzy zmienił się całkowicie. Tak znaczna zmiana nie mogła zostać niezauważona przez Internautów, którzy uważają, że teraz Andrea wygląda znacznie gorzej. 22-latka nie przejmuje się jednak zdaniem innych i planuje poddać się kolejnym zabiegom.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik