w

Po kilku latach związku zamieszkali razem. Kiedy poznał jej nawyki, brzydził się z nią spać.

Wiele osób z pewnością zgodzi się z stwierdzeniem, że dopóki nie zamieszkamy w jednym domu ze swoją drugą połówką, nie przekonamy się jaka ona jest w rzeczywistości. Jedynie w taki sposób jesteśmy w stanie poznać nawyki i zwyczaje swojego partnera.

Zwykle są one zwyczajne, jednak zdarzają się przypadki, które mogą nas naprawdę zaskoczyć. Tak też było w przypadku tego mężczyzny, który swoją historią podzielił się w Internecie. Kilka miesięcy temu zamieszkał on ze swoją dziewczyna, z którą jest w związku od ponad 3 lat. Mimo tak długiej znajomości, dopiero teraz zauważył pewną rzecz dotyczącą jej higieny. Partnerka mężczyzny brała prysznic jedynie raz na tydzień.

spanie1

Zarówno on jak i przyjaciele kobiety uważają także, że czuć od niej nieprzyjemny zapach, jednak każdy wstydzi się zwrócić jej na to uwagę. Jaka sama twierdzi, nie chce się myć częściej, ponieważ woda szkodzi jej fryzurze. Niestety, w sprawie tej nie pomogły nawet wielokrotne rozmowy z mężczyzną, który czuje się bardzo niekomfortowo śpiąc z nią w jednym łóżku. Jak sam twierdzi, marzy by jej zachowanie zmieniło się. Jego zdaniem nie wymaga bowiem od niej tak wiele.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik