w

Po zastosowaniu tego produktu konieczna była amputacja jej nóg. Teraz ostrzega przed nim innych.

Lauren Wasser to wspaniała Kalifornijka, która z powodzeniem wyrosła na modelkę. Kobieta jest bardzo fotogeniczna, a jej zgrabna sylwetka i długie nogi świetnie prezentują się na zdjęciach.

Przez jakiś czas tak nie było. Teraz musi walczyć o pracę, ponieważ niewielu fotografów chce pracować z niepełnosprawną modelką. Nogi Laury zostały amputowane z tak trywialnego powodu. Kobieta dbała tylko o higienę podczas okresu. Krótko po pierwszym zabiegu modelka musiała wrócić do szpitala, gdzie straciła drugą nogę. Jej koszmar zaczął się od objawów grypopodobnych, które nie ustąpiły pomimo stosowania leków.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lauren Wasser (@theimpossiblemuse)

 

Lauren ostatecznie trafiła do szpitala i zdiagnozowano u niej zespół wstrząsu toksycznego wywołanego przez bakterie. Okazało się wtedy, że infekcja była spowodowana tamponami. Kobieta miała zaledwie 24 lata, kiedy zapadła w tygodniową śpiączkę, po której lekarze powiedzieli jej, że amputowano jej kończynę. W takiej sytuacji wiele kobiet upadłoby, ale Laura zdecydowała, że ​​nie zniszczy to ich życia. Angażuje się w edukowanie kobiet w zakresie niebezpieczeństw związanych z niewłaściwym użyciem tamponów.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik