w

Podczas przeszukiwania jej domu dokonano makabrycznego odkrycia. Policja znalazła nadpalone zwłoki dziecka.

Tragedia ta, dotknęła cały kraj. Pewna kobieta usłyszała zarzut zabójstwa noworodka tuż po jego porodzie.Po urodzeniu dziecka jego matka udała się na wesele.

Podczas śledztwa światło dzienne ujrzały przerażające szczegóły zbrodni, na które natrafili rodzice 22 letniej matki. Zauważyli oni, że ich córka boryka się z pewnym problemem. Wiele razy usiłowali dowiedzieć się czy nie spodziewa się ona dziecka, jednak ta za każdym razem zaprzeczała. Z biegiem czasu kobieta coraz bardziej jednak izolowanie się od innych przestając uczęszczać na uczelnię. 22-latka swój dom opuściła dopiero gdy udała się na wesele swoich przyjaciół.

przeszukanie

Jej rodzice spostrzegli wtedy, że figura córki uległa znacznej zmianie. Zaniepokojeni tym faktem postanowili przeszukać jej pokój, a gdy zajrzeli do kominka znaleźli zwęglone zwłoki noworodka. Po odkryciu tej makabrycznej zbrodni, rodzina 22-latki wezwała na miejsce policję, która aresztowała matkę dziecka oraz jej partnera.  Podczas rozprawy w sądzie opowiedzieli oni o tym co znaleźli w domu. Za popełnione czyny kobiecie grozi dożywocie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik