w

Poddała się operacji zmniejszenia żołądka. Rok później lekarze nie mogli jej poznać.

W wieku 24 lat, pochodząca z Troudale w stanie Oregon Amber Rachdi zrozumiała, że jej waga przekroczyła pewną granicę. Kobieta od wielu lat nie dbała o swoją dietę i jadła niemal bez przerwy.

W pewnym momencie swojego życia, Amber ważyła niemal 300 kg, przez co nie mogła wykonywać zwykłych, codziennych czynności. Pewnego dnia postanowiła jednak zmienić swoje życie, dlatego zgłosiła się do programu telewizyjnego, w którym zespół złożony z dietetyków oraz lekarzy pomaga ludziom znajdującym się w podobnej sytuacji jak Amber.

Mimo zbilansowanej diety, 24-latka nie chudła a jej stan ciągle się pogarszał. W końcu kobieta postanowiła poddać się zabiegowi zmniejszenia żołądka, który przeprowadził dr Nowzaradan. Operacja ta okazała się być dla niej przełomem. Od czasu jej przeprowadzenia, 24-latka zaczęła dbać o swoją dietę oraz rozpoczęła regularne treningi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Amber Rachdi (@amberrachdi)

Po kilku miesiącach, Amber udało się zrzucić aż 40 kg, jednak na tym nie poprzestała. Po zrzuceniu pierwszych kilogramów, kobieta zaczęła uprawiać sport, dzięki czemu zrzuciła kolejne 25 kg. Dzięki temu, Amber w końcu może spojrzeć w lustro z uśmiechem na twarzy wiedząc, że może osiągnąć kolejne cele.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik