w

Podejmiesz się wyzwania? Komplet punktów to prawdziwa rzadkość!

 

Wspomnienia to niezwykle cenna rzecz, której nie da się w żaden sposób wycenić. Każdy z nas ma w swojej głowie ich setki, a z pewnością te, które są dla nas najcenniejsze dotyczą czasów naszej młodości. Wielu z nas bez zastanowienia może stwierdzić, że o czasach, w których przyszło mu dorastać wie prawie wszystko. Ale czy tak jest na pewno?

Tylko osoby o ogromnej wiedzy poradzą sobie z tymi pytaniami!

W dniu dzisiejszym przychodzimy do was z wyjątkową zabawą – quizem, który ma za zadanie sprawdzić to, co pamiętacie o czasach swojej młodości, a dokładniej latach 90 oraz okresu PRL. Pytania zostały ułożone w taki sposób, aby sprawdzić, ile jeszcze pamiętacie z tamtych czasów, a jednocześnie powspominać z nutką nostalgii tamte wyjątkowe czasy. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w naszym quizie, jednak pamiętajcie – tu nie chodzi o wygraną, a o świetną zabawę i chwilę wspomnień! Życzymy wszystkim powodzenia!

         

Chyba nie było tak trudno, czyż nie? Czy może jednak niektóre pytania okazały się dla Was nie do przejścia? Pochwalcie się zdobytymi punktami pod postem, oraz wyślijcie ten quiz swoim znajomym – niech i oni skontrolują, ile tak naprawdę wiedzą o otaczającym nas wszystkich świecie!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik