w

Podobno każda kobieta posiada pieprzyk w tym miejscu. Internet zapełnił się zdjęciami!

Panie z całego świata uważnie zaczęły przyglądać się swoim rękom. Wszystko przez jedno zdjęcie z Internetu, dzięki któremu okazało się, że wszystkie kobiety są podobne do siebie bardziej niż mogłoby się im wydawać.

Wiele pań zauważyło bowiem, że na ich przedramionach znajdują się identyczne pieprzyki. Wszystko zaczęło się od niepozornego postu Aarym Whithley, która podzieliła się z Internautami zdjęciami tego znamienia. Do zdjęcia dołączyła pytanie o to, czy inne kobiety również mają pieprzyk w podobnym miejscu.

pieprzyk1

Niedługo potem, media społecznościowe wręcz zapełniły się zdjęciami od kobiet z całego świata, które również chwaliły się podobnym znamieniem, zastanawiając się tym samym, co może ono oznaczać. Jak się okazuje, jego znaczenie jest banalne

pieprzyk2

Pieprzyki tworzą się bowiem w miejscu, gdzie występuje duże skupisko melanocytów, aktywujących się przez ch promienie UV. Dlatego też nie powinien dziwić fakt, że znamiona te pojawiają się w tym miejscu. Panie posiadają bowiem delikatniejsze owłosienie na rękach, dzięki czemu częściej pojawiają się one u kobiet niż u mężczyzn.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik