w

Pokazała się swojemu chłopakowi w nowej bieliźnie. Ten wprost zwrócił uwagę na jej owłosienie łonowe.

Nagość, dla niektórych osób jest dość krępująca, podczas gdy dla innych zupełnie przeciwnie. Prawda jest natomiast taka, że kiedy jesteśmy z kimś w związku, wstyd, który wiąże się z własną intymnością, z czasem przemija.

Wydawać by się mogło, że dwoje ludzi związanych ze sobą doskonale zna ciało swojego partnera. Trudno jest stworzyć bowiem szczęśliwą relację, jeśli jest inaczej. Podobnie było w przypadku tej kobiety, w której życiu zaszła pewna zmiana. O niej właśnie postanowiła napisać na pewnym forum internetowym. Internautka niezbyt zgadza się ze zdaniem partnera na temat jej wyglądu.

golenie

Jak pisze, pewnego dnia pokazała się mu w nowej bieliźnie, podczas gdy ten stwierdził, że musi ona całkowicie zgolić włosy łonowe, ponieważ są zbyt widoczne. Sama uważała jednak zupełnie inaczej. Kobieta postanowiła więc nie golić się, bowiem uważa, że ma prawo sama decydować o swoim ciele. Na końcu swojego wpisu dodała również, że tego typu komentarze, które padają z ust mężczyzn niestety, nie dodają pewności siebie kobietom, dlatego panowie powinni uważać na to co mówią.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik