w

Pokrywają genitalia swoich zwierzaków brokatem. Nienormalna moda zdobywa popularność na całym świecie!

Ostatnio w Internecie zaczął dominować niepokojący trend. Tym razem chodzi o zdobienie określonych części ciała psa. Hodowcy pokrywają jądra zwierząt brokatem spożywczym. Twierdzą, że z tego powodu czworonożne zwierzęta można zobaczyć z daleka podczas wystaw czy spaceru.

Ten dziwny trend został zapoczątkowany w salonie dla psów Royal Paw Pet Salon w Północnej Karolinie. Zakład natychmiast wyjaśnił, że pracownicy ​​odpowiednio i bezpiecznie zadbali o zwierzęta. Mieszanka składa się z jadalnego brokatu i syropu kukurydzianego. Oczywiście doskonale przylega do powierzchni jąder zwierzęcia. Salon z Północnej Karoliny nie jest jedynym zakładem, który chwali się swoim pomysłem.

brokat

Kosmetyczki z całego świata zaczęły też udostępniać zdjęcia psów z ozdobionymi genitaliami. Pod zdjęciami zwierzaków pojawiło się wiele komentarzy. Jedni są zadowoleni z kreatywnych trendów, inni nie mogą ukryć swojego oburzenia. Chociaż niektórzy ludzie są zadowoleni z tego niecodziennego pomysłu, inni zwracają uwagę, że takie zachowanie jest po prostu głupie i nieodpowiedzialne. Chcą uczyć innych, że zamiast robić to zwierzętom, powinni nauczyć się lepiej je traktować. Należy bowiem pamiętać, że pies nie jest zabawką i również jemu należy się szacunek.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik