w

Policja w środku lasu odnalazła zaginioną 4-latkę. Obok niej spał dziwny mężczyzna.

Porwanie dziecka to koszmar każdego rodzica. Ta historia wydarzyła się kilka miesięcy temu. Kobieta została zaatakowana w domu przez włamywacza.

Napastnik ją pobił i zemdlała. Kiedy się obudziła, stwierdziła, że ​​jej 4-letnia córka Heidi zaginęła. Kobieta natychmiast wezwała policję i po kilku godzinach rozpoczęły się poszukiwania dziewczyny. Uczestniczyła również społeczność lokalna. Próbowali znaleźć oznaki, że 4-latek wciąż żyje. Jednak poszukiwania początkowo zakończyły się niepowodzeniem. Następnego dnia kolejarze z Alabamy zauważyli samochód zaparkowany głęboko w lesie na uboczu.

las1

Mężczyźni szybko poinformowali policję o odkryciu, a po kilku minutach na scenie pojawił się Rick Oliver, który postanowił podejść do samochodu ostrożnie, aby nie wystraszyć nikogo, kto mógłby być w domu. Kiedy był wystarczająco blisko, by zajrzeć do środka, zobaczył śpiącego mężczyznę. W pojeździe była też mała dziewczynka. Policjant skonfrontował podejrzanego, ale podejrzany był w stanie odjechać po przekazaniu dziewczyny policjantowi. Po krótkim pościgu aresztowano 37-letniego Thomasa Lawtona Evansa, który następnie został osądzony i uznany za winnego porwania.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik