w

Policjanci znaleźli przy drodze noworodka zawiniętego w reklamówkę. Jej historia poruszyła wiele osób…

Kilka tygodni temu, przechodnie znaleźli noworodka porzuconego na poboczu drogi w Atlancie w stanie Georgia. Na szczęście dziewczynka szybko trafiło do szpitala, a lekarzom udało się uratować jej życie. Wydawać by się mogło, że wszystko skończy się szczęśliwie. Ponad tysiąc osób wyraziło chęć adoptowania malucha.

Noworodka porzuconego na poboczu drogi znalazły dwie siostry. Dziewczynka została zamknięta w plastikowej torbie. Kobiety, które znalazły malucha, wspomniały, że ich uwagę przykuły odgłosy miauczenia. Nie spodziewali się jednak, że w torbie znajdą dziecko. Dziecko zostało porzucone tuż po porodzie.

 

dziecko

 

Kiedy na miejsce przybyli funkcjonariusze policji,  zauważyli, że ​​nikt nie przeciął jej pępowiny. Na szczęście lekarz stwierdził, że dziewczynka nie została ranna. Noworodkowi nadano imię India i rozpoczęto poszukiwania jego matki. Niestety do tej pory nie znaleziono żadnej poszlaki w tej sprawie. Na szczęście wydaje się, że cała sytuacja nie wpłynęła negatywnie na dziecko.

 

dziecko1

 

Dziewczynka jest bardzo wesoła, a w szpitalu znajduje się pod odpowiednią opieką. Po opublikowaniu w Internecie filmu opowiadającego historię malucha, ponad 1000 osób zgłosiło chęć adopcji dziewczynki. To znacznie więcej niż liczba osób czekających w kolejce do adopcji w całym stanie Georgia.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik