w

Popatrz na obrazek i zdecyduj, komu pomożesz pierwszemu. Twoja odpowiedź zdradza, jaki jesteś naprawdę.

Życie często potrafi zaskakiwać i stawiać nas w sytuacjach, z którymi nie dajemy sobie do końca rady. Dobrze jest mieć wówczas obok siebie kogoś, kto jest w stanie nam pomóc choć w najprostszy sposób. W dzisiejszych czasach pomaganie jednak nie jest tak popularne, a wielu ludzi woli przejść obojętnie obok drugiej osoby, aniżeli przystanąć na chwilę i sprawdzić, czy ta nie potrzebuje wsparcia.

To, jak chętnie pomagamy innym ludziom w dużej mierze zależy od pokładów empatii jakie posiadamy. Nie każdy bowiem człowiek jest tak samo empatyczny i życzliwy dla innych, dlatego w bardzo łatwy sposób można poznać prawdę o sobie i o tym, jak bardzo empatycznymi osobami jesteśmy. Posłużyć może do tego choćby ten prosty test opracowany przez grupę psychologów zajmujących się behawiorystką ludzi, który dzięki jednej prostej odpowiedzi jest w stanie zdradzić nam prawdę o tym, jakimi ludźmi jesteśmy w głębi serca.

 

 

Zadanie jest niesamowicie proste: wystarczy tylko, ze spojrzysz na powyższy obrazek i odpowiesz sobie na pytanie, której z osób znajdujących się na nim pomógłbyś jako pierwszej? Jeśli już dokonałeś wyboru – doskonale! Na kolejnych stronach odnajdziesz interpretacje swojego wyboru, jak i znaczenie pozostałych z nich, dzięki którym dowiesz się, co tak naprawdę on oznacza.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do odpowiedzi…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik