w

Popatrz na swoją dłoń i sprawdź długość małego palca. To mówi o Tobie więcej, niż myślisz!

Każdy człowiek jest inny – nie ma dwóch w 100% identycznych ludzi. Dotyczy to zarówno wyglądu, jak i cech charakteru. Ciężko zatem uwierzyć, że pewne cechy charakteru mają odzwierciedlenie w budowie naszego ciała, stąd obserwując określone elementy naszego ciała jesteśmy w stanie określić jacy w głębi serca jesteśmy. Trzeba jednak wiedzieć, jak należy interpretować dane cechy.

Jedną z części ciała, które są w stanie zdradzić informacje na temat charakteru człowieka są nasze dłonie, a dokładniej połączenie palca serdecznego i małego. Cały sekret tkwi w długości każdego z nich. Specjaliści wyróżniają bowiem trzy rodzaje dłoni, ze względu właśnie na długości owych palców. Każdy z nich wiąże się z określonymi cechami charakteru, które są typowe dla posiadaczy danego typu dłoni. Cechy te są zarówno pozytywne, jak i negatywne, i z pewnością warto je poznać, gdyż mogą uwypuklić wam coś, czego o sobie jeszcze nie wiedzieliście, choć w głębi serca to czuliście!

 

 

Jeśli zatem chcecie dowiedzieć się, co dokładnie ta część ciała mówi o was i waszym charakterze, wystarczy, że spojrzycie się na swoje dłonie i porównacie je z powyższym obrazkiem. Dzięki temu będziecie w stanie określić, jaki typ dłoni posiadacie. Wiedząc to, na kolejnych stronach znajdziecie interpretację charakterów posiadaczy każdego z typów dłoni.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do dalszej części…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik