w

Porzuciła na peronie psa i walizkę. To, co w niej było szokuje!

Na stacji kolejowej w Ayr w ​​Szkocji przechodnie dokonali dość niezwykłego odkrycia. Na peronie odkryli samotne spa przywiązane do walizki.

Stojący obok bagażu pracownicy stacji znaleźli poduszkę, miskę i paczkę z artykułami spożywczymi, o czym natychmiast poinformowano miejscową organizację zajmującą się dobrostanem zwierząt. Okazało się, że pies Shar-Pei o imieniu Kai miał chip, ale dane nie były aktualne. Niemniej jednak udało się znaleźć kobietę, która opuściła czworonożnego przyjaciela. Finn Rayner (39 lat), która mieszka w Aberdeenshire, kupiła zwierzaka przez stronę z ogłoszeniami, ale zobaczenie go na żywo było rozczarowaniem, ponieważ wyobrażała sobie to inaczej.

walizka

Postanowiła więc zostawić go na stacji kolejowej, ponieważ zobaczyła, że ​​był dla niej nieodpowiednim psem. Ta historia została szybko podchwycona przez media, dzięki czemu wiele osób chcących adoptować Kai weszło do społeczeństwa. Po przeanalizowaniu setek ofert wolontariusze wybrali 52-letniego Iana Russella.

walizka

Mężczyzna i pies szybko się polubili, a teraz uwielbiają spędzać razem czas. Niestety, podobna sytuacja jest bardzo powszechna i szacuje się, że każdego roku do schronisk trafia około 4000 zwierząt. Dlatego nie powinniśmy kupować zwierząt, ale adoptować tych, którzy czekają w schronisku na nową rodzinę.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik