w

Posadziła malucha na ladzie i zaczęła oglądać strzelbę. Po chwili doszło do czegoś strasznego.

Podczas gdy małe dziecko siedziało na ladzie w lombardzie, kobiety, które się nim opiekowały, były zajęte oglądaniem jednej z broni. Niespodziewanie maluch stracił równowagę i zsunął się ze szklanej gabloty.  Do incydentu doszło w mieście Hurricane w stanie Utah.

Gdyby nie natychmiastowa reakcja kierownika sklepu, Billa Reela, dziecko prawdopodobnie znalazłoby się w szpitalu. Nagranie z monitoringu wyraźnie pokazuje moment, w którym niedbale posadzone na ladzie dziecko spada z niej po chwili. Matka i babcia dziecka w tym samym momencie zajęte są oglądaniem strzelby. Zagrożenie dostrzegają dopiero w ostatniej chwili, kiedy kierownik i sprzedawczyni łapią dziecko. W samą porę na ratunek ruszył kierownik sklepu Bill Reel, który z pomocą sprzedawczyni złapał dziecko.

Sam w wywiadzie z mediami powiedział, że zobaczył, jak dziecko się kołysze, jednak na szczęście wszystko dobrze zbiegło się w czasie. Wydarzenie to powinno być ważnym sygnałem dla wszystkich rodziców, aby nie tracili czujności i nie spuszczali oczu z małych dzieci. Warto pamiętać, że rodzicielstwo to ogromna odpowiedzialność i nieustannie koncentruje się na innej osobie.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik