w

Poszła do łóżka z facetem poznanym na imprezie. To, co usłyszała od niego rano było bardzo przykre…

Pewna kobieta padła ofiarą mężczyzny, którego poznała na jednej z imprez. Był on dla niej niegrzeczny i wywołał u niej ogromną traumę. Dziewczyna opisała swoją smutną historię w krótkiej wiadomości. To, co partner powiedział jej po stosunku, było najgorszym koszmarem wszystkich kobiet.

Bohaterka historii była całkiem załamana, ponieważ zgodziła się na współżycie z nowo poznanym mężczyzną. Był on bardzo dobry i wydawał się być emocjonalnie zaangażowany w ich związek. W ciągu kilku godzin zdobył serce i zaufanie dziewczyny, która zgodziła się iść z nim do łóżka. To, co jej powiedział po stosunku, było dla niej druzgocące, a co więcej niezrozumiałe.

 

kobieta1

 

Od samego początku mężczyzna, którego kobieta poznała w klubie, traktował ją bardzo dobrze. Kobieta bardzo to lubiła a jej marzeniem było spędzenie nocy z takim partnerem. Para bawiła się doskonale przez całą noc – razem tańczyli, śmiali się i pili. W końcu pojechali do jego mieszkania. Choć mogli od razu zacząć współżyć, to jednak długo rozmawiali ze sobą – głównie o kobiecie i jej uczuciach. Dlatego bohaterka tej historii coraz bardziej skłaniała się do spędzenia nocy w łóżku z nowo poznanym mężczyzną.

Ostatecznie doszło do zbliżenia, po którym doszło do czegoś, co sprawiło, że romantyczny czar prysł. Następnego dnia, mężczyzna wyrzucił kobietę z mieszkania twierdząc, że nie chce wiązać się z kimś, kto zgadza się na stosunek po zaledwie kilku godzinach znajomości. Bohaterka historii nie wiedziała, co robić dalej. Teraz, kiedy podążała za swoimi emocjami i tak szybko zaufała nieznajomemu, naprawdę poczuła się naiwna i głupia.

 

 

Zapewniła samą siebie, że nigdy więcej nie popełni tak strasznego błędu, a emocjonalne konsekwencje, jakie poniosła do dziś, są takie same. Poradziła również innym kobietom, aby nie chodziły z nikim do łóżka podczas pierwszego spotkania. Mogą być tak samo bardzo rozczarowani.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik