w

Poszła do łóżka z szefem, bo liczyła na podwyżkę. Dzisiaj wie, że to był błąd.

Mówi się czasami, że aby osiągnąć sukces, potrzebna jest ciężka praca. Coś w tym jest, jednak niektóre osoby, swoją karierę rozwijają przez łóżko. Wielu ludzi oczywiście by się do tego nie posunęło i wolałoby w uczciwy sposób dążyć do awansu.

Są jednak tacy, którzy się tym nie przejmują i zrobią dosłownie wszystko by awansować.Pewna kobieta zatrudniła się kilka lat temu w nowej firmie. Zmieniła dotychczasową pracę, ponieważ wcześniej nikt nie doceniał jej pomysłów. Pensja, którą dostawała była jednak o wiele niższa niż się spodziewała, dlatego postanowiła coś z tym zrobić. By dostać podwyżkę, przespała się ona ze swoim szefem, czego dzisiaj bardzo żałuje.

szef

Swoją historię opisała w Internecie, by w ten sposób ostrzec innych. Jak sama mówi, po kilku nocach z szefem, poprosiła go o podwyżkę, jednak ten zdenerwował się. Kobieta kilka dni później otrzymała od niego wypowiedzenie, przez co poczuła się oszukana i wykorzystana. Nie wie bowiem co powinna teraz zrobić czy zemścić się na nim, czy spróbować negocjować.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik