w

Poznaj swój los, przeznaczenie oraz wewnętrzną siłę. Wszystko to zapisane jest w dacie Twoich urodzin!

Horoskop cygański to unikalny sposób wróżenia z gwiazd i planet, który został rozwinięty przez cygańską społeczność. Jest on znacznie bardziej złożony niż tradycyjne horoskopy, ponieważ opiera się na wielu różnych elementach, takich jak karty tarota, runy, a nawet wróżby z fusów po kawie, jednak opracowane zostały także dużo bardziej przystępne wersje, takie jak ta dzisiejsza.

Horoskop cygański jest bardzo złożonym sposobem wróżenia, ale dzięki temu może dostarczyć nam szczegółowych i precyzyjnych przepowiedni dotyczących naszej przyszłości. W horoskopie cygańskim ważne jest przede wszystkim położenie planet i gwiazd w danym momencie, ponieważ wpływają one na nasze decyzje i los, dlatego też aby skorzystać z horoskopu, który dzisiaj dla was przygotowaliśmy konieczne jest ustalenie swojej karty na podstawie dnia, w którym przyszliście na świat. Aby to zrobić wystarczy że skorzystacie z poniższego kalendarza, w którym poszczególne okresy zostały zaznaczone odpowiednimi kolorami.

 

 

Jeśli więc odczytaliście kolor, na jaki został oznaczony dzień waszych narodzin, możecie poznać swoją kartę:
– kolor żółty – Szóstka trefl
– kolor zielony – Siódemka trefl
– kolor niebieski – Ósemka trefl
– kolor różowy – Dziewiątka kier
– kolor pomarańczowy – Dziesiątka karo
– kolor fioletowy – Walet pik
– kolor czerwony – Dama trefl
– kolor szary – Król kier
Na kolejnych stronach artykułu znajdziesz szczegółowe horoskopy zarówno dla Twojej karty, jak i pozostałych kart, z którymi z pewnością także warto się zapoznać. Kliknij zatem przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów kart

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów kart…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik