w

Poznaj wpływ daty urodzenia na przeznaczenie. Wszystko zostało zapisane już na początku!

Jak dobrze wszystkim wiadomo, na całym świecie powstało wiele różnych metod związanych z odczytywaniem naszej prawdziwej osobowości czy też odkrywaniem nadchodzącej przyszłości. Wiele osób wciąż jednak wierzy, że otaczająca nas rzeczywistość stworzona jest z cyfr, które da się odczytać. Ta wiara nosi miano numerologii.

Numerologia, a w szczególności numerologia wedyjska wierzą, że ludzkie życie w pełni oparte jest na liczbach, które jesteśmy w stanie odczytać. Zawierają one bowiem informacje na temat naszego charakteru czy też cech osobowości. Cyfry te związane są bezpośrednio z datą naszego urodzenia, a w numerologii wedyjskiej dokładnie z dniem miesiąca, w którym przyszliśmy na świat i nazywane są numerem Duszy. Numer ten ujawniać ma ścieżkę, którą dana osoba wybrała i odgrywa ważną rolę zarówno w życiu zawodowym, jak i towarzyskim. Numer swojej Duszy możesz odczytać z poniżej tabeli.

 

Skoro odczytałeś już numer swojej Duszy z tabeli wyżej, czas aby poznać jej konkretne znaczenie. Charakterystyka oraz cechy każdej z Duszy zostały opisane na kolejnych stronach tego wpisu. Tam też dowiesz się więcej o swojej Liczbie Duszy i jej znaczeniu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisów dusz…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik