w

Poznała w sieci Pakistańczyka i poleciała tam, by wziąć ślub. Bajka skończyła się tragicznie.

Niestety historie kobiet, które przeszły na islam dla swoich bliskich, rzadko kończą się dobrze. Podobnie było z kobietą, która postanowiła opowiedzieć swoją tragiczną historię.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu. Założyła konto w sieci społecznościowej, gdzie zaczęła rozmawiać z ludźmi z całego świata. Jej przyjaciele z Bliskiego Wschodu doskonale wyczuwali jej nastrój i nie bali się trudnych tematów.

pakistanczyk1

Po kilku latach spotkali się w Dubaju. Podczas podróży kobieta zauważyła, że ​​ze względu na wiarę w Allaha jej przyjaciele są troskliwi i empatyczni, co skłoniło ją do przejścia na islam. Tego samego dnia poznała także swojego przyszłego męża, którego wyszła za mąż kilka tygodni później. Jednak szczęście nie trwało długo. Mężczyzna uderzył ją po raz pierwszy od trzech miesięcy. Chodziło wtedy o pomoc w wstawaniu z dywanika modlitewnego, co jest zabronione. Postanowiła więc opuścić męża, ale w Pakistanie nie było to łatwe. Po kilku miesiącach udało jej się namówić męża na wyjazd do Polski, gdzie nie obowiązuje prawo muzułmańskie. Pomoc przyszła tylko ze strony PUG-u, który skierował ją na terapię, dzięki której mogła opuścić partnera.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik