w

Pozycja planet i gwiazd w chwili naszego urodzenia wpływa na całe nasze życie. Poznaj swój szczegółowy horoskop!

Horoskopy to przepowiednie astrologiczne, które od wieków cieszą się ogromną popularnością. Wierzy się, że pozycja planet i gwiazd w chwili urodzenia człowieka ma wpływ na jego charakter, los i przyszłość, dlatego też horoskopy stanowią ciekawy sposób na poznanie siebie, odkrycie tego, co dopiero w naszym życiu pojawi, oraz tego, co przyniesie nam los.

Istnieje wiele różnych rodzajów horoskopów, a każdy z nich posiada swoje grono fanów. Dziś jednak przychodzimy do was z bardzo klasycznym zestawem wróżb i przepowiedni. Na początku przedstawimy wam tradycyjny horoskop dla każdego ze znaków zodiaku, podzielony na cztery tematyczne bloki, które będą kolejno dotyczyły zdrowia, miłości, pieniędzy oraz szczęścia. W dalszej części przygotowaliśmy dla Was horoskop tybetański, za pomocą którego będziecie mogli lepiej poznać siebie i swoje wnętrze, korzystając z tabeli podobnej do tej zamieszczonej poniżej.

 

mevy1

 

Bez obaw – tabela ta pojawi się jeszcze raz, wraz ze szczegółową instrukcją jak z niej korzystać. Najpierw zachęcamy do zapoznania się z podstawowym horoskopem, którego treść znajdziecie na kolejnych stronach tego artykułu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do horoskopu zdrowotnego…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik