w

Prosty test, który powie Ci wiele o Twoim charakterze. Sprawdź swoją odpowiedź!

Ten bardzo prosty test obrazkowy ukażę bardzo wiele informacji na temat naszych charakterów oraz tego, jak postrzegasz życie.

Jedyne co należy zrobić, to odpowiedzieć na pytanie co jako pierwsze zauważyliśmy na poniższym obrazku, bez zbyt długiego zastanawiania się.

test1

Jeśli jako pierwszą rzeczą była eksplozja, oznacza to, że nasza wyobraźnia jest bardzo dobrze rozwinięta, co pomogło już w wielu sytuacjach. Prawdopodobnie wykonujemy jakiś zawód „artystyczny”, a jeśli nie, to na pewno mamy ukryte talenty.

Jeżeli zaś były to dwie ręce, oznacza to, że mimo dobrze rozwiniętej wyobraźni w większości działań polegamy wyłącznie na logice. Oznacza to również, że jesteśmy osobami rozsądnymi, a ludzie chętnie zwracają się do nas po poradę

W przypadku, gdy jako pierwszą rzecz zauważyliśmy drzewo, jest to oznaką tego, że jesteśmy dobrymi obserwatorami, bardzo wyczulonymi na nastroje innych ludzi. Dobrze wiemy jak wydobyć z innych informacje i kiedy nadchodzi właściwy moment, by zadać pytanie.

Jeżeli jednak nie zauważyliśmy nic, to oznacza to, że potrzebujemy odpoczynku. Ciężko przychodzi nam bowiem rozpoznawanie rzeczy widzianych z różnych perspektyw.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik