w

Przedszkolanki przykleiły jaj buciki do stóp. 17-miesięczna dziewczynka zanosiła się z bólu.

Wybór przedszkola lub żłobka to ogromne wyzwanie dla każdego rodzica. W końcu każdy chce tego, co najlepsze dla swoich dzieci.

Nic więc dziwnego, że rodzice bardzo starannie wybierają miejsca, w których ich dziecko będzie spędzało większość czasu. Jessica Hayes jak zwykle odebrała swoją 17-miesięczną córkę z przedszkola. Od początku coś jej nie pasowało. Kiedy spojrzała na stopy córki, wiedziała wszystko. Personel przedszkola przykleił sandały dziewczynki do jej stóp. Zrobiły to tak ciasno, że dziecko zostało owinięte taśmą wokół kostek.

buciki

Co gorsza, została ona przyklejona do skóry dziewczyny. Okazało się, że przedszkolanki tak to zacisnęły, że na stopach 17-miesięcznego dziecka pojawiły się plamy i siniaki. Panie zrobiły to, ponieważ dziewczynka zdejmowała buty. Jessica była oburzona zachowaniem personelu. Sprawa została natychmiast przekazana dyrektorowi placówki, który podjął działania mające na celu zwolnienie personelu. Jessica postanowiła jednak dać przedszkolu jeszcze jedną szansę i nie przeniosła córki do innej placówki.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik