w

Przyjaciółki zaprosiły wierzącą koleżankę na wieczór panieński. Nie wiedziały, że to gigantyczny błąd.

Wieczór panieński to wydarzenie, które zapada w pamięć panny młodej do końca życia. W tym przypadku miało być tak samo, jednak pewien drobny szczegół popsuł całą zabawę.

Jedna z zaproszonych przyjaciółek była bardzo wierząca, dlatego stworzyła swojego rodzaju regulamin wieczoru panieńskiego. Zdarzenie to miało miejsce w Stanach Zjednoczonych. Jak przystało na to państwo, impreza panny młodej miała miejsce w Las Vegas. O szczegółach zabawy można było dowiedzieć się z portalu społecznościowego.

wieczor

Jak wszystko wskazywało, miała to być miło spędzona noc, do czasu, aż została zaproszona bardzo wierząca dziewczyna. Kilka godzin przed imprezą, przyjaciółka panny młodej napisała regulamin, którego według niej każda z kobiet powinna przestrzegać. Punkty, które zostały w nim zawarte dotyczyły tego, jaki rodzaj alkoholu może być spożywany podczas imprezy oraz tego, co można robić a czego nie. Panna młoda nie opisała swojej reakcji na ten regulamin, jednak można się domyślać, że kobieta była bardzo zdziwiona.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik