w

Przyłapała męża w jednoznacznej sytuacji w łazience. „Nie wiem, jak mam teraz na niego spojrzeć”

Do portalu internetowego napisała 29-letnia Polka, która była szczęśliwą kobietą. Jednak wystarczyła jedna sytuacja, aby na zawsze odmienić jej życie.

Młoda kobieta przyłapała męża na robieniu czegoś, o czym nie może zapomnieć. Chociaż nie była to zdrada, kobieta nie może traktować go tak jak wcześniej. Jak mówi, pobrali się kilka lat temu i ślub był taki, jaki chciała. Mężczyzna zawsze opiekował się swoją żoną, był kochający i opiekuńczy. 29-latka zawsze była zadbaną kobietą, dlatego ją lubiła, ale jak przyznaje, dodawało to pikanterii ich związkowi. Jednak przez pewien czas mąż kobiety był nieco nieobecny.

przysznic1

Jego żona nie wiedziała, co się dzieje, ponieważ zawsze rozwiązywała wszelkie nieporozumienia rozmową. Pewnego dnia mężczyzna wrócił z pracy i wziął prysznic. Kobieta w tym czasie chciała się umyć i poszła w tym celu do łazienki. Wtedy zobaczyła, jak bardzo jej mąż się sam się zadowalał. Mężczyzna, którego kochała, natychmiast stał się dla niej odrażający. W tej chwili 29-latka rozważa zerwanie, ponieważ nie może go nawet przytulić.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik