w

Przyprowadził do szpitala ciężarną 12-latkę. Wmawiał lekarzom, że to jego 20-letnia żona.

Do szpitala w jednej z wschodnich prowincji w Chinach zgłosił się 35-letni mężczyzna wraz z jego ciężarną partnerką, która według niego miała 20 lat. Personel placówki natychmiast zauważył jednak, że coś jest nie tak. 35-latek chciał, by lekarze przeprowadzili jego ciężarnej żonie badania prenatalne i sprawdzili, czy płód jest zdrowy.

W czasie wizyty, parze towarzyszyła także starsza kobieta, która twierdziła, że jest teściową 20-latki. Wygląd ciężarnej wzbudził jednak pewne podejrzenia lekarzy, którzy nie chcieli uwierzyć, że ma ona 20 lat. Kiedy próbowali zapytać ja ile ma lat, nie potrafili się z nią porozumieć, ponieważ ta nie mówiła po mandaryńsku. Znacznie większe podejrzenia wzbudził wśród personelu 35-latek, który kazał lekarzom wykonywać swoją pracę i nie zadawać zbędnych pytań.

ciaza1

Wtedy właśnie, personel postanowił wezwać policję. Gdy ta pojawiła się na miejscu, okazało się, że żona mężczyzny jest ma zaledwie 12 lat i pochodzi z Wietnamu. Po badaniu, lekarze stwierdzili także, że nastolatka jest w 4 miesiącu ciąży. Zarówno 35-latek, jak i jego matka zostali aresztowani, a policja wszczęła śledztwo, mające za zadanie odnalezienie rodziców 12-latki, która prawdopodobniej padała ofiarą handlu ludźmi.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik