w

Psi fryzjer złamał ogon suczce, bo nie chciała stać nieruchomo. Myślał, że ujdzie mu to na sucho.

Dużo osób korzysta z usług groomera, bo taka osoba w fachowy sposób potrafi zatroszczyć się o wygląd i komfort naszego zwierzaka. Niejeden opiekun martwi się jednak, kiedy pozostawia swojego pupila w rękach obcej osoby.

Aby nie musieć się martwić dobrze jest korzystać z usług osoby poleconej i godnej zaufania, bo jak się okazuje nie każdy groomer powinien móc pracować ze zwierzętami. Szeryf z hrabstwa Brevard, Wayne Ivey, oświadczył, że groomer z Florydy został aresztowany po tym, jak znęcał się nad 8-letnim psem należącego do niepełnosprawnego weterana Ricka McGuire.

fryzjer1

Suczka została w bestialski sposób potraktowana przez mężczyznę, który złamał jej ogon, przez co potrzebna była jego amputacja. 37-letni James Corell Suthann został aresztowany i usłyszał zarzut wyjątkowego bestialstwa wobec zwierząt. Atak na psa nastąpił, gdy oskarżony zdenerwował się przez to, że suczka nie stała w bezruchu.

fryzjer

Na wideo z monitoringu było widać, jak mężczyzna chwycił owczarka za ogon, podniósł psa z ziemi i obrócił go o 360 stopni. Uderzał również go po głowie przy pomocy gumowego węża. Niestety nie jest to odosobniony przypadek, dlatego radzimy, byście ostrożnie dobierali osoby, którym oddajecie swoje zwierzaki pod opiekę.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik