w

Pytania, które sprawdzą wiedzę każdego Polaka. Podejmujesz się?

 

Z pewnością jest wśród nas grupa osób, która myślami często wraca do lat swojej młodości. Czasów, które znamy tak dobrze, jak nikt inny – bo to w końcu w tych czasach przyszło nam dorastać i poznawać otaczający nas świat. Czy jednak faktycznie wiemy o nich tyle, ile nam się wydaje, czy może niektóre fakty już zapomnieliśmy? Dziś możemy to w łatwy sposób sprawdzić!

Nie każdy będzie w stanie odpowiedzieć na te pytania!

Pytania, które dla was przygotowaliśmy pozwolą w jednoznaczny sposób sprawdzić, jak dużo wiecie o latach PRL oraz latach 90, a więc latach w których większość z nas dorastała i przeżywała czasy swojej młodości. Aby uzyskać jak najlepszy wynik konieczne będzie wykazanie się wiedzą z takich dziedzin jak kultura, muzyka, film czy motoryzacja tamtych czasów, a także znajomością ówczesnej mody i popularnych trendów. Zadanie nie należy do najłatwiejszych, jednak jesteśmy pewni, ze sobie z nim poradzicie koncertowo! Przekonajmy się zatem, jak szeroką wiedzę o latach 90 i okresie PRL posiadasz! Powodzenia!

         

Po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania ukazany zostanie osiągnięty przez Was wynik. Serdecznie zachęcamy do podzielenia się nim, a także do zachęcenia do wzięcia udziału w naszej zabawie swoich znajomych – niech i oni przejdą przez ten nostalgiczny quiz, wspominając i sprawdzając przy okazji poziom swojej wiedzy na temat tamtych trudnych, ale jakże wspaniałych czasów!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik