w

Robiła zakupy w sklepie spożywczym. Została wyrzucona z powodu jej stroju.

Upał, który zawsze występuje we wakacje sprawia, że niektóry zakładają krótkie spodenki, podczas gdy inni ubierają strój kąpielowy i idą na plażę.

Właśnie przez taki strój, pewna Polka została wyrzucona ze sklepu. Kobieta wybrała się ze znajomymi nad jezioro, niedaleko dużego osiedla. Sezon wakacyjny nie rozpoczął się wtedy jeszcze w pełni, dlatego w pobliżu nie działała żadna restauracja. W pewnym momencie, grupa znajomych zgłodniała dlatego kobieta wybrała się do sklepu. To, co ją tam spotkało opisała na swoim profilu w Internecie.

spozywczak

Sprzedawczyni sklepu wyrzuciła ją z budynku ponieważ miała na sobie strój jednoczęściowy owinięty ręcznikiem. Kobieta próbowała bronić się w jakikolwiek sposób, jednak do pracownicy nie trafiały żadne argumenty. Po nieudanych zakupach, na zakupy wybrała się jej przyjaciółka, która nie miała na sobie stroju kąpielowego, a krótkie spodenki i bluzkę z dekoltem. Na szczęście tym razem sprzedawczyni nie widziała problemu, dzięki czemu udało się jej zrobić zakupy. Kobieta, która została wyrzucona ze sklepu dodała również, że po tym incydencie poczuła się ofiarą dyskryminacji, ponieważ została potraktowana gorzej z powodu stroju.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik