w

Rodzice chcą uwolnienia syna, który zabił swoją siostrę. Twierdzą, że „chciał dobrze dla rodziny”.

Qandeel Baloch jeszcze kilka lat temu była gwiazdą Internetu, której wpisy codziennie śledziły miliony osób. Można by stwierdzić, że fani ją uwielbiali. Niestety, jej życie skończyło się jednak tragicznie.

Kobieta została bowiem zamordowana przez swoich braci, którzy zrobili to w imię honorowego zabójstwa. Jej bliskim podobało się jej zachowanie, czym plamiła dobre imię rodziny. Qandeel była nie tylko aktorką, ale także modelką i piosenkarką. Pojawiła się w mediach i była bardzo utalentowana. Była także jurorem w popularnym talent show. Ludzie ją kochali. Wielu nawet nazywało ją Pakistańską Kim Kardashian.

syn1

Powoli stała się ikoną. Niestety, jej krewni jej nie lubili. Kobieta była również znana z tego, że nie bała się mówić o tym, co według niej było nie tak w jej kraju. Chciała jedynie, żeby kobiety miały więcej swobody. Najpierw została przez rodzinę w domu. Kiedy to nie pomogło, była publicznie strofowana, do czasu, gdy pojawiły się groźby śmierci. Jej bracia uważali, że Qandeel niszczy dobre imię ich rodziny, dlatego postanowili ją zamordowali. Młoda kobieta otrzymała najpierw tabletki nasenne od jednego z braci.

syn

Gdy zasnęła, została uduszona przez drugiego brata. Zatrzymany przez policję powiedział, że jest dumny z tego, co zrobił i niczego nie zmienił. Wkrótce po śmierci modelki jej ojciec zażądał kary śmierci dla swojego syna. Dziś jednak jego zdanie uległo zmianie. Dziś rodzice zamordowanej i mordercy walczą o wolność syna i oczyszczenie go z zarzutów.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik