w

Rok urodzenia ma wpływ na nasz los i karmę! Poznaj swoje przeznaczenie w horoskopie tybetańskim!

Horoskop tybetański określa lata urodzenia w Mevy. Kształtują one część naszego losu oraz nasz charakter, natomiast decyzję oraz wybory determinują karmę.

By dowiedzieć isę więcej o samym sobie, wystarczy znaleźć swój rok urodzenia oraz sprawdzić swoją Mevę. Następnie należy sprawdzić, jaka osobowość oraz predyspozycje zostały nam przypisane.

mevy1

Meva 1- Twój umysł nie jest spokojny i masz tendencję do negatywnego myślenia. Nawet próba bycia otwartym i uprzejmym może zrazić innych twoim uporem. Potrafisz jednak dostosować się do sytuacji, w której się znajdujesz.

Meva 2 – Jesteś miłą i uprzejmą osobą. Agresja jest ci zupełnie obca. Jesteś ambitny i masz wyjątkowy talent do dostrzegania szczegółów. Bardzo troszczysz się o innych, ale nie jesteś stworzony do bycia liderem.

Meva 3 – Jesteś indywidualistą z pozytywnym spojrzeniem na życie. Przede wszystkim cenisz niezależność. W relacjach międzyludzkich możesz być osobą upartą. Największe sukcesy odniesiesz między 34 a 38 rokiem życia.

Meva 4 – Masz pozytywne nastawienie do życia, ale czasami brakuje ci siły woli. Z powodu twojej dobroci inni często cię wykorzystują. Więc budujesz wokół siebie mur, przez który przepuszczasz tylko nieliczne.

Meva 5 – Dla ciebie wszystko jest czarne lub białe. Inni ludzie albo cię kochają, albo nienawidzą przebywania w twoim towarzystwie. Masz jasne zdanie na wszystkie tematy i bardzo trudno cię przekonać.

Meva 6 – Masz doskonałą intuicję i zdolności przywódcze. Świetnie radzisz sobie w zespole i potrafisz motywować innych do pracy. Twoja ogromna ambicja może cię skrzywdzić tylko wtedy, gdy będziesz mierzył zbyt wysoko.

Meva 7 – Jesteś doskonałym mówcą publicznym i możesz przyciągnąć uwagę innych ludzi. Brakuje Ci jednak energii i determinacji, aby dostać się na szczyt bez pomocy innych.

Meva 8 – Jesteś bardzo upartą osobą i trudno ci zmienić zdanie. Możesz jednak przekonać innych, aby zmienili sposób, w jaki myślą jak Ty.

Meva 9 – Jesteś bardzo wrażliwą i delikatną osobą. Łatwo się poruszasz, płaczesz nad smutnymi filmami, reagujesz na krzywdę wyrządzaną zarówno ludziom jak i zwierzętom.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik