w

Rok urodzenia określa Twój żywioł, który wpływa na całe Twoje życie. To trzeba wiedzieć!

Czy choć raz w życiu zastanawiałeś się, jaki kryjesz wewnątrz siebie żywioł, i jaki ma on rzeczywisty wpływ na twoje życie? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś – dziś mamy dla Ciebie odpowiedź na nurtujące Cię pytanie! Dzięki informacjom, które dla Ciebie zebraliśmy, będziesz mógł bezproblemowo ustalić swój wewnętrzny żywioł oraz dowiedzieć się, jakie korzyści dla Ciebie to oznacza. Choć z pozoru wiedza ta wydaje się kompletnie bezużyteczna, to naszym zdaniem jest bardzo interesująca i ciekawa, tym bardziej ze dotyczy ona naszego życia. Jeśli więc pragniesz dowiedzieć się o sobie czegoś więcej i wyjść poza ramy tradycyjnego horoskopu astrologicznego, a także dowiedzieć się naprawdę sporo o jakże fascynującej dyscyplinie, jaką jest horoskop żywiołów, zapraszamy do lektury!

Na pewno każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż cały otaczający nas świat zbudowany jest z mieszanki różnego rodzaju materiałów, elementów oraz żywiołów. Taka różnorodna mieszanina sprawia, ze każdy z nas jest całkowicie wyjątkowy, rzadki i niecodziennie piękny. Jak się okazuje, cechy, które każdy z nas posiada, nie są przydzielone nam przypadkowo, a zgodnie z tym, co sugeruje horoskop żywiołów, który wywodzi się bezpośrednio z horoskopu astrologicznego, uzależnione są od naszej daty urodzenia. Horoskop ten mówi ponadto, ze każdy z nas posiada swój wewnętrzny żywioł, który decyduje o naszych cechach, zarówno tych dobrych, jak i tych złych. Zgłębiając też informacje na temat naszego żywiołu jesteśmy zatem w stanie lepiej zrozumieć nasze zachowanie, choć mimo usilnych prób ciężko nam będzie zmienić naszą wewnętrzna naturę.

Są na świecie osoby, które poświęcają naprawdę dużą ilość czasu na to, by dogłębnie zbadać swoje wewnętrzne ja. Wykorzystują oni do tego różnego rodzaju metody, zaczynając od wszelkich wróżb i tarotów, poprzez metody związane z astrologią oraz numerologią, a kończą na różnych typach horoskopów, w tym właśnie horoskopie żywiołów. Sama koncepcja horoskopu żywiołów nie jest niczym nowym, i wielokrotnie pojawiała się także przy okazji zwykłego horoskopu astrologicznego, dzieląc dobrze znane wszystkim znaki na cztery grupy związane z poszczególnymi żywiołami, czego świetne zobrazowanie możecie zobaczyć na grafice przedstawionej poniżej.

Jak z pewnością za chwilę zauważysz, my pragniemy zaprezentować nieco inne podejście do owego horoskopu. Wersja, którą dziś pragniemy Ci przybliżyć wywodzi się z horoskopu chińskiego, gdzie wyróżnia się pięć podstawowych żywiołów, takich jak metal, woda, drewno, ogień i ziemia. Jeśli zatem naprawdę chcesz poznać prawdę o tym, co wewnątrz Ciebie drzemie, i co wpływa na całe twoje życie, wystarczy że skorzystasz z poniższych slajdów. Znajdziesz na nich wymienione poszczególne lata oraz przypisane do nich żywioły, które powtarzają się w określonym cyklu. Teraz wystarczy, abyś odszukał swój rok urodzenia, a następnie odczytał zapisany obok żywioł.

W dzisiejszym jakże zabieganym świecie bardzo ważne jest nieustanne odkrywanie i poznawanie siebie i swojego wnętrza, choć z pewnością nie jest to łatwe zadanie. Warto zatem zatrzymać się na chwilę i, jeśli jest taka możliwość, dowiedzieć się o sobie czegoś więcej. Jeśli zatem udało Ci się odnaleźć powyżej swój rok urodzenia i odczytać żywioł, jaki jest do niego przypisany to świetnie! Teraz czas abyś zapoznał się z opisami poszczególnych żywiołów, o których zobaczysz więcej na kolejnych stronach. Warto jednak zapoznać się z opisami wszystkich żywiołów, aby poznać dokładną siatkę powiązań i wpływów pomiędzy poszczególnymi z nich.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik