w

Rok urodzenia określa Twój żywioł, który wpływa na całe Twoje życie. Warto to wiedzieć!

Bardzo dużo osób próbuje poznać prawdę o samym sobie i usłyszeć chociaż trochę o nadciagającej przyszłości wykorzystując różne sposoby. Jedni korzystają ze swojej wiary, inni posługują się horoskopami, a jeszcze inni próbują korzystać z różnych filozofii. Są też i tacy, dla których ogromne znaczenie ma data urodzenia, która decyduje o żywiole, jaki jest wewnątrz nas.

Żywioły, które ustalane są przez naszą datę urodzenia wykorzystuje się do przewidywania przyszłości, jak i określenia cech osobowości niemal na całym świecie. Najczęściej jednak wyróżnia się pięć podstawowych żywiołów decydujących o naszym życiu: metal, wodę, drewno ogień i ziemię. Żywioły te uzależnione są od konkretnych lat, w których przyszliśmy na świat, a każdy z nich ma obdarzać ludzi innymi cechami osobowości oraz sposobem zachowania w życiu. To, jaki żywioł jest nam pisany odczytać możecie z tabeli poniżej:

 

 

Wystarczy, ze znajdziecie w niej rok, w którym przyszliście na świat, a następnie odczytacie zapisany obok żywioł, który jest do waszego roku urodzenia określony. Szczegółowe pisy każdego z poszczególnych żywiołów znajdziecie poniżej – aby przejść do kolejnych opisów lub przechodzić pomiędzy nimi wystarczy, że przesuniecie palcem bądź skorzystacie ze strzałek nawigacyjnych.

 

Czy zatem odnaleźliście wasz ukryty żywioł? Od teraz znacie już jego znaczenie w waszym życiu? Jesteśmy ciekawi, jak waszym zdaniem ma się on do rzeczywistości! Nie zapomnijcie też podzielić się naszym horoskopem żywiołów ze znajomymi – niech oni też poznają żywioł, który jest w ich wnętrzu!

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik