w

Rok urodzenia określa Twój żywioł, który wpływa na charakter. Dobrze to wiedzieć!

Duża liczba osób próbuje poznać prawdę o sobie samym, a także choć trochę dowiedzieć się o swojej przyszłości wykorzystując różnego rodzaju sposoby. Jedni uciekają się do swojej wiary, inni wykorzystują horoskopy, a jeszcze inni próbują opierać się na różnych filozofiach. Są tez osoby, dla których najważniejsze znaczenie ma ich data urodzenia, która określa żywioł, który jest w nas ukryty.

Żywioły, które są ustalane na podstawie naszej daty urodzenia wykorzystywane są do opisywania cech charakteru oraz predyspozycji życiowych niemal na całym świecie. Najczęściej wśród nich wyróżnia się pięć podstawowych żywiołów, które kontrolują nasze życie: metal, wodę, drewno, ogień oraz ziemię. Żywioły te, przydzielane są na podstawie lat, w których się urodziliśmy, a każdy z nich obdarza ludzi innymi cechami charakteru oraz sposobem życia. To, jaki żywioł został nam przypisany, można odczytać za pomocą tabeli, która została zamieszczona poniżej.

 

 

Wystarczy teraz, że odszukasz w niej rok swojego urodzenia, a następnie odczytasz zapisany obok niego żywioł, który został do niego przypisany. Obszerne charakterystyki i opisy każdego z występujących żywiołów z nich znajdziesz na kolejnej stronie tego wpisu.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisu żywiołów…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik