w

Rok urodzenia wpływa na nasz los i karmę! Lubisz dominować!

Meva 5 to piąta z dziewięciu mevów w tybetańskim horoskopie. Osoby urodzone w latach przypisanych do tej mevy, charakteryzują się tendencją do przechodzenia od skrajności do skrajności.

Dla nich wszystko jest czarne lub białe, nie ma nic pomiędzy. Trwają przy swoich przekonaniach i nie boją się ich wyrażać.

Niestety, ta cecha często powoduje, że nie są uważane za osoby wyrozumiałe, a niektórzy ludzie nawet się ich boją.

Osoby z mevą 5 mają również skłonność do chęci dominacji w pracy i w związkach, a także znane z tego, że trwają przy swoich przekonaniach i nie boją się ich wyrażać.

Są to osoby, które zawsze wyrażają swoje zdanie i nie pozwalają na to, aby inni narzucali im swoje poglądy czy decyzje.

Niestety, ich skłonność do przechodzenia od skrajności do skrajności powoduje, że czasem są trudne do zrozumienia i nie są uważane za osoby wyrozumiałe.

Osoby z mevą 5 mają również skłonność do chęci dominacji w pracy i w związkach. Lubią mieć kontrolę nad sytuacją i czasem dążą do zdominowania innych ludzi.

Osoby z mevą 5 powinny nauczyć się radzenia sobie ze swoją skłonnością do skrajności i próbować znaleźć złoty środek w swoim życiu.

Warto nauczyć się słuchać innych i szukać kompromisu, aby uniknąć konfliktów i trudnych sytuacji.

Ważne jest również, aby nauczyć się kontrolowania swojej chęci dominacji i szukać równowagi w swoich relacjach z innymi ludźmi.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do kolejnego znaku…

 

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik