w

Rok urodzenia wpływa na nasz los i karmę! Poznaj swoje przeznaczenie w horoskopie tybetańskim!

Każdy człowiek w coś wierzy – jedni kierują się religią, inni w przesądy, jeszcze inni w coś, co popularnie określane jest karmą. Zgodnie z filozofią buddyzmu i hinduizmu zasada działania karmy opiera się na zasadzie przyczyny i skutku. Oznacza to, ze nasze czyny wobec innych osób wracają do nas z taką samą energią. Czy jednak wierzysz w stwierdzenie, ze karma zawsze wraca?

Zgodnie z przytoczoną wyżej zasadą część ludzi wierzy, że każdy z nas jest odpowiedzialny za własne życie, w tym zarówno cierpienie oraz szczęście. Okazuje się także, że karma poza ogólną filozofią, ma swój udział także w horoskopie tybetańskim. Wyróżnia on 9 mev, na które podzielone są poszczególne lata naszego urodzenia. Każda z mev wiąże się z innymi cechami charakteru, osobowości, a przede wszystkim z inną karmą. Z tabeli poniżej możesz odczytać, jaka meva dokładnie jest Ci przypisana.

 

mevy1

 

Numer mevy ponadto jest w stanie powiedzieć sporo o tym, jaki los jest pisany danej osobie. Jeśli zatem chcesz poznać swój los, wystarczy że odczytasz z powyższej tabeli swoją mevę, a następnie przeczytać jej znaczenie na kolejnych stronach artykułu

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do opisu mev…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik