w

Rozwiąż ten tybetański test osobowości i sprawdź kim tak naprawdę jesteś. Wystarczą 3 pytania!

Zaglądanie w głąb własnego siebie to bez dwóch zdań bardzo trudne zadanie, szczególnie w obecnych czasach. Koncentrowanie się głównie na sobie, swojej karierze i tylko tym, co jest materialne i cielesne skutecznie utrudnia nam badanie naszej własnej duszy, przez co z istoty uduchowionej zamieniamy się niemal w trybik ogromnej maszyny, jakim jest dzisiejszy świat.

Warto jednak chociaż na chwilę zatrzymać się i sprawdzić, co znajduje się na dnie naszej duszy. Świetnym narzędziem do tego jest opracowany w Tybecie test, który zgodnie z legendami został stworzony przez samego Dalajlamę, i który otworzył oczy na życie już wielu osobom. Sam test składa się z trzech prostych pytań, na które musisz odpowiedzieć zgodnie ze swoją pierwszą myślą – nie zastanawiaj się nad nimi zbyt długo, po prostu odpowiadaj tak, jak serce i dusza podpowiadają. Jesteście gotowi poznać prawdę o sobie samy, jakakolwiek by ona nie była?

 

 

Pierwsze pytanie ma za zadanie ustalić priorytety, jakimi kierujesz się w życiu. Wyobraź sobie zatem pięć zwierząt stojących naprzeciwko ciebie: tygrysa, konia, krowę, świnię i owcę. Twoim zadaniem jest ułożyć je w dowolnej kolejności. Kolejność ta ma zależeć tylko od ciebie, zatem nie sugeruj się tym, w jakiej kolejności wymieniliśmy te zwierzęta. Jeśli już to zrobiłeś, możemy przejść dalej.

Kliknij przycisk Następna strona poniżej, aby przejść do kolejnego pytania…

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik