w

Rzucił dziewczynę ze względu na jej imię. Twierdzi, że rodzice ją nim skrzywdzili.

Rozstanie to coś, co przeżył każdy z nas. Nigdy nie jest ono łatwe i każda osoba przeżywa je w inny sposób. Powodem większości rozstań jest zdrada, jednak niekiedy zdarza się, że na dłuższą relację nie pozwala niezgodność charakterów. W tym przypadku, para rozstała się jednak z powodu imienia.

Pewien 28-latek w wywiadzie z serwisem Internetowym postanowił opowiedzieć historię ze swojego życia prywatnego. Okazuje się, że mężczyzna rozstał się z partnerką o imieniu Stasia z powodu jej imienia. Jego zdaniem, imię to nie pasuje do osoby w wieku 26 lat. Para po raz pierwszy spotkała się na imprezie. Początkowo, mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, jak dziewczyna ma na imię. Po kilku minutach rozmowy zrozumiał jednak, że imię otrzymała po prababci.

imie

Po spotkaniu, para wymieniła się numerami i umówiła na kolejną randkę, podczas której 26-latka zwierzyła się mężczyźnie, że jej imię przysparza jej wiele problemów. Wiele osób naśmiewało się z jej imienia oraz wytykało ją palcami. 28-latek wielokrotnie proponował jej zmianę imienia, jednak ta za każdym razem odmawiała, twierdząc że ma zbyt duży sentyment do niego, z powodu swojej prababci. Ostatecznie, para rozstała się, ponieważ 26-latka nie potrafiła zaakceptować samej siebie, natomiast mężczyzna nie chciał jej do tego zmuszać.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik