w

Są najlepszymi przyjaciółkami i dzielą się wszystkim co mają. Nawet mężem…

Illy Mortus, w wieku 22 lat zdała sobie sprawę, że kocha dwoje ludzi. Jednak nie sądziła, że kiedykolwiek doświadczy czegoś takiego. Kobieta zaczęła pracować jako kelnerka w małej kawiarni i wiedziała, że tam będzie, bo Kayla stała jej na drodze.

Obie zaczęły pracować na tej samej zmianie i nie mogłi przestać rozmawiać w wolnym czasie. Okazało się, że kochają tę samą muzykę i mają obsesję na punkcie baśni Disneya. Podekscytowana 22-latka zaraz po pracy powiedziała swojemu 18-letniemu chłopakowi Williemu o swojej nowej koleżance.

przyjaciolki

Chociaż Kayla i Will byli blisko kobiety, nie mogli znaleźć nic wspólnego. Jednak kiedy 22-latka zaszła w ciążę, wszystko się zmieniło. Kilka miesięcy później Merliah pojawiła się na świecie. Kiedy mężczyzna był w pracy, matka jego córki mogła liczyć na cenną pomoc Kayli.

przyjaciolki1

Sytuacja pogorszyła się, gdy para zorganizowała bal przebierańców dwa miesiące po urodzeniu dziecka. W tym momencie kobiety pocałowały się po raz pierwszy i wyznały sobie nawzajem swoje uczucia. Po chwili Kayla zgodziła się nie tylko nawiązać związek, ale także poślubić Willa i Illy. Obie kobiety również zaszły w ciążę.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik