w

Samotna matka przygarnęła dwójkę dzieci. Jakiś czas później odkryła coś, co ją zszokowała!

Po zakończeniu ich pierwszego małżeństwa, Katie Price oświadczyła, że ​​rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w swoim życiu. Przeprowadziła się do nowego domu, zmieniła pracę i zdecydowała się na adopcję, ponieważ sama miała problemy z płodnością.

Kilka lat temu pewna kobieta adoptowała czterodniowego chłopca porzuconego w szpitalu. Nie miał imienia, więc Katie nazwała go Grayson. Po 11 miesiącach opieki nad nim sąd pozbawił jej biologicznych rodziców praw rodzicielskich i zezwolił kobiecie na ich adopcję. Kilka miesięcy później wydarzyło się coś, co ponownie zmieniło życie kobiety.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katie Page | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Otrzymała telefon od pracownika socjalnego, który powiedział jej o nowo narodzonej dziewczynce, która została porzucona w tym samym szpitalu co Grayson i potrzebuje opieki zastępczej jak on. Wkrótce potem mała Hannah trafiła do domu Katie. Kiedy jednak kobieta zbadała szpitalny bandaż dziewczynki, zrozumiała, jak niezwykłą decyzję podjęła. Nazwisko rodzącej matki było takie samo jak rodząca matka Graysona.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katie Page | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Po kilku dniach przeglądania dokumentów okazało się, że biologiczna matka Hannah urodziła się z biologiczną matką Graysona. To ujawniło, że dzieci są biologicznym rodzeństwem. Test DNA potwierdził również, że Grayson i Hannah są spokrewnieni. Jak mówi kobieta, to prawdziwy cud, że dzieci się odnalazły.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik