w

Sąsiad zostawił jej kartkę w windzie. W liście obraził jej niepełnosprawną córkę.

Mieszkanie w bloku ma pewne wady oraz zalety. Wszystko jednak zazwyczaj sprowadza się do wzajemnego szacunku. Nie należy bowiem nikomu ubliżać i zawsze trzeba być do siebie zwyczajnie miłym. Niestety, to co zrobił ten mężczyzna, przekroczyło wszelkie granice.

Pewna kobieta opisała w Internecie sytuację, jaka miała niedawno miejsce w jej bloku. Jej 16-letnia córka, jest niepełnosprawna i chodzi do szkoły specjalnej, w której ma dużo znajomych. Regularne wizyty w szkole sprawiają, że znacznie poprawia jej się humor. Niestety, jeden z sąsiadów z pewnością zapomniał, że szacunek należy się każdemu i wywiesił na drzwiach windy kartkę, która wywołała łzy u matki 16-latki.

list

Mężczyzna w tej krótkiej wiadomości stwierdził, że jej córka blokuje każdego dnia rano windę, a jego zdaniem jej stan nie wymaga nauki w szkole. Kobieta widząc tą wiadomość, w odpowiedzi napisała do niego SMS-a, w którym wyjaśniła mu, że nie ma on prawa podważać tego, czy jej córka jest gorsza od innych i czy musi chodzić do szkoły, ponieważ tymi słowami obraził zarówno 16-latkę jak i innych niepełnosprawnych.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik