w

Schudła ponad 200 kg w 2 lata. Dziś pokazała, jak wygląda po tej niesamowitej przemianie!

Trudno sobie wyobrazić, że osoba ważąca ponad 200 kilogramów nie może chodzić, pływać, a nawet stać wyprostowana. Taka była rzeczywistość Nikki Webster.

W wieku 34 lat kobieta ważyła 272 kilogramy. Jej niesamowita waga wynikała z uzależnienia od jedzenia. Przełom w jej życiu nastąpił, gdy została zaproszona do programu telewizyjnego, w którym pomagała ludziom w podobnej do niej sytuacji.

przemiana3

Zdając sobie sprawę, jak niebezpieczna jest jej otyłość, zdecydowała się przenieść z Arizony do Teksasu, aby być bliżej Dr. Nowzaradan, aby jej pomóc. Ten lekarz specjalizuje się w pomocy bardzo otyłym osobom. Nikki miała nadzieję, że operacja będzie sposobem na pozbycie się jej problemów, ale cały proces był czymś więcej niż operacją.

przemiena2

Lekarze powiedzieli jej, że musi schudnąć co najmniej 20 funtów, zanim będzie mogła mieć operację. Kobieta straciła wymaganą wagę w mniej niż trzy miesiące i była w stanie poddać się redukcji żołądka.

przemiana1

Jednak Nikki obawiała się, że jej złe nawyki powrócą, a ona znowu przybędzie na wadze i zaryzykuje operację. Mimo to zdecydowała się na zabieg, który na szczęście się powiódł. Nikki straciła prawie 100 funtów w ciągu jednego roku, a dziś jest zupełnie inną osobą.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik