w

Starsza pani mieszkała w samochodzie przed swoim domem. Powód, przez który nie chce wejść do środka zaskakuje!

Wiele starszych osób ma rodziną, która może się nimi zająć. Niestety są też tacy, którzy zostali sami. Do tego drugiego grona można zaliczyć Theresę Hernandez. Kobieta do niedawna mieszkała w starym aucie, które zaparkowane było przed jej domem.

Nie miała bieżącej wody ani prądu, dlatego postanowiła zamieszkać w pojeździe. Kiedy jeden z jej sąsiadów dowiedział się, dlaczego zamieszkała w samochodzie, postanowił reagować. Justin, sąsiad seniorki chciał sprawdzić, dlaczego ta każdego wieczora kładzie się spać w samochodzie.

 

auto1

 

Gdy wszedł do jej domu, przekonał się, że jego wnętrze wygląda jak prawdziwy śmietnik. Theresa wyjaśniła, że po śmierci jej męża, nie była w stanie zajmować się ogrodem i dwójką psów.

 

auto2

 

Dla mężczyzny od razu stało się jasne, że musi zrobić wszystko co w jego mocy, by pomóc staruszce. Założył w tym celu specjalną stronę, na której zebrał ludzi, którzy chcieli jej pomóc. Kilka dni później ludzie z całej Arizony pojawili się pod domem kobiety.

 

auto3

 

Niektórzy z nich dawali pieniądze, podczas gdy inni zwyczajnie oferowali pomoc w sprzątaniu. Dzięki pomocy tych ludzi, przyszłość Theresy maluje się jasnych barwach.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik