w

Student medycyny wyrzucił z balkonu psa. Zrobił to z uśmiechem na twarzy bez żadnych skrupułów!

Niestety bardzo często możemy usłyszeć o różnych sytuacjach, w których ludzie brutalnie znęcają się nad bezbronnymi zwierzętami. Dowiadując się o takiej sytuacji, zadajemy sobie pytanie jaką osobą trzeba być, by celowo znęcać się nad jakimkolwiek zwierzęciem.

To samo pytanie z pewnością zadało sobie wiele osób po tym, jak kilka tygodni temu w Indiach pewien mężczyzna zrzucił z balkonu psa, podczas, gdy drugi nagrywał wszystko telefonem. Kiedy zwierzak uderzył o ziemię, zaczął z bólu wydawać przeraźliwe dźwięki. Okrutny mężczyzna, który jest sprawcą całego zdarzenia oraz jego przyjaciel zostali zatrzymani tuż po całej sytuacji. Niestety, niedługo później zostali zwolnieni za kaucją. Szokującym faktem dotyczącym całej tej historii jest to, że obaj są studentami medycyny.

balkon1

Po całej sytuacji zostali jednak zawieszeni w tym kierunku. Zdecydowanie jednak, kara ta nie jest adekwatna do tego, co zrobili. Ich działania powodują ogromny niepokój. Osoba, która potrafi dopuścić się tak okropnego czynu, będzie zdolna do znacznie gorszych zbrodni. Zwierzak, który został zrzucony z balkonu cudem przeżył, jednak ma ogromną traumę. Aktualnie znajduje się pod opieką weterynaryjną. Miejmy nadzieję, że znajdzie dom, w którym zazna miłości i ciepła.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik