w

Student zwrócił znaleziony portfel właścicielowi. Kilka tygodni później dostał wzruszający list.

Zgubienie portfela, dla każdego jest bardzo stresujące. Każdy bowiem trzyma w nim pieniądze i karty kredytowe, które trzeba wtedy zastrzec. Niektórzy mają również wtedy nadzieję, że ktoś znajdzie nasz portfel i zwyczajnie nam go zwróci.

W takich sytuacjach nie można jednak bezczynnie czekać, lecz należy działać bardzo szybko. Student Justin Terrell pewnego dnia znalazł portfel na parkingu supermarketu. Przez kilak minut czekał na powrót właściciela, lecz kiedy ten się nie pojawił, postanowił zwrócić przedmiot pod adres, który znalazł w dokumentach.

 

poortfel22

 

Gdy tam pojechał, spotkał mężczyznę imieniem Chris, który był właścicielem portfela, oraz jego żonę Peaches. Małżeństwo podziękowało Justinowi za ten dobry uczynek. Kilka tygodni później chłopak otrzymał bardzo nietypowy list od żony Chrissa, w którym to napisała, że kilka dni po jego wizycie, mężczyzna zmarł.

 

portfel1

 

Ona sama chciała spełnić ostatnią prośbę męża i przekazać Justinowi drobną kwotę w zamian za przekazanie zgubionego portfela. Rodzina chłopaka nie wiedziała nic o jego dobrym uczynku, dopóki nie nadszedł list. Nikt jednak nie był tym zdziwiony.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik