w

Szczere wyznanie terapeuty Księżnej Diany. Księżna leczyła się psychiatrycznie?

Psychiczne i emocjonalne problemy księżnej Diany nigdy nie były tajemnicą. Wiadomo, że walczyła z bulimią, miała paranoję i myśli samobójcze.

Jednak wyznanie terapeuty rzuca nowe światło na tę sprawę. Mężczyzna ujawnił, że przez niektórych była uważana za chorą psychicznie. Dodatkowo, w liście do przyjaciela księcia Karola, lekarz napisał, że wahania nastroju i problemy matki Williama i Harry’ego były spowodowane chorobą psychiczną pochodzenia genetycznego. Przekonała o tym także liczna grupa lekarzy, którzy opiekowali się Dianą na początku jej małżeństwa z Karolem.

 

diana

 

Obawiali się, że w rezultacie cała rodzina królewska może zachorować. Terapeuta podkreślił również, że konsultujący się lekarze obawiali się, że dolegliwości księżnej były genetycznie związane z określonymi objawami w jej zachowaniu, takimi jak: B. skłonność do depresji. Jednak internauci twierdzą, że takich informacji nie należy udostępniać bez względu na to, czy Diana rzeczywiście cierpiała na genetyczną chorobę psychiczną.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik